Staking i portal aukcyjny – fintech Platon Life rozszerza ofertę

rozszerzenie oferty

Staking i portal aukcyjny – fintech Platon Life rozszerza ofertę

Międzynarodowy holding fintechowy Platon Life uruchomił na skalę globalną serwis Platon Auction. To kolejny kamień milowy w rozwoju przedsiębiorstwa. Inną istotną nowością w ofercie fintechu jest usługa inwestowania za pomocą tokenów PLTC, dająca możliwość uzyskania dodatkowego dochodu pasywnego.

Portal aukcyjny

Globalna ekspansja usługi Platon Life przybliża fintech do realizacji misji, którą jest zainteresowanie ogółu społeczeństwa tematyką cyfrowych walut i to za pośrednictwem jednej, prostej w obsłudze, aplikacji. Aktualnie aplikacja Platon Life, oprócz możliwości wymiany walut fiducjarnych na cyfrowe, sprzedaży walut cyfrowych czy kupna różnych dóbr i usług za ich pomocą, daje możliwość wzięcia udziału w aukcjach rzadkich kolekcjonerskich przedmiotów i płacenia nimi za pomocą waluty PlatonCoin.

Staking kryptowalut

To jednak niejedyna nowość w ofercie fintechu, wzbogacająca ekosystem Platon Life. Platforma umożliwia również staking tokenów PLTC (PlatonCoin) na wybrane przez użytkownika kwotę oraz okres inwestycji. Inwestycja w cyfrowe waluty daje możliwość uzyskania dodatkowego dochodu pasywnego i stanowi dodatkową wartość dla  portfelu usług Platon Life.

Portal Platon Auction jest usługą globalną, natomiast usługa stakingu na ten moment jest dostępna na rynku bliskowschodnim, w tym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Platon Life to środkowoeuropejski fintech, którego działalności przyświeca idea przybliżania cyfrowych walut zarówno firmom, jak i ogółowi społeczeństwa, poprzez oferowanie przyjaznych użytkownikom, prostych w obsłudze i bezpiecznych narzędzi, dedykowanych zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym. Platon Life dysponuje rozwiązaniami, pozwalającymi na szeroki i łatwy dostęp do łącznie ośmiu kryptowalut – PLTC, BTC, ETH, BCH, XLM, USDT oraz UNI i LINK. Wszystkie środki mogą być przechowywane w cyfrowym portfelu, zabezpieczonym przed potencjalną kradzieżą lub utratą.  Rozwiązania, którymi dysponuje fintech, oparte są na technologii blockchain oraz współpracy z partnerami takimi jak Microsoft czy Symantec. W ofercie Platon Life znajduje się m.in. cyfrowy portfel, ubezpieczony przez renomowaną europejską firmę ubezpieczeniową i chroniony za pomocą zabezpieczeń internetowych Broadcom.

Dodaj komentarz