GAMIVO kontynuuje współpracę z siecią sklepów Żabka

wspolpraca kooperacja

GAMIVO kontynuuje współpracę z siecią sklepów Żabka

GAMIVO, właściciel platformy transakcyjnej dla graczy, kontynuuje współpracę z siecią sklepów Żabka. W ramach pierwszej akcji marketingowej „Szlifuj skilla z LevelUp i GAMIVO” dla klientów popularnej sieci sklepów przygotowano aż 10 tys. kopii darmowych gier. GAMIVO kontynuuje kooperację z Żabka Polska, dzięki czemu już w najbliższym czasie pojawią się kolejne atrakcje dla klientów. Akcja promocyjna pozytywnie wpływa na rozpoznawalność platformy, wzrost liczby użytkowników, a także zwiększa ich zaangażowanie.

W ramach akcji „Szlifuj skilla z LevelUp i GAMIVO”, która trwała od 20 do 26 kwietnia, każdy klient, który kupił w sklepach sieci Żabka dwa napoje energetyczne marki LevelUp, mógł dostać za darmo grę wideo. Warunkiem było zeskanowanie paragonu w aplikacji Żappka w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do odbioru darmowej gry na platformie GAMIVO. Na graczy czekało siedem różnych tytułów promocyjnych w liczbie aż 10 tys. kopii.

 – Staramy się, aby nasze działania promocyjne były niestandardowe i trafiały do szerokiego grona odbiorców. Liczymy, że dzięki takim akcjom jak „Szlifuj skilla z LevelUp i GAMIVO” pozyskamy wielu nowych klientów, którzy początkowo zachęceni akcją promocyjną, pozostaną na naszej platformie na dłużej i skorzystają z usług oferowanych przez GAMIVO – komentuje Mateusz Śmieżewski, Prezes Zarządu GAMIVO.

Akcja marketingowa „Szlifuj skilla z LevelUp i GAMIVO”

Cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego obie strony zdecydowały się na kontynuację współpracy. W najbliższym czasie na klientów Żabki czekają kolejne atrakcje z wykorzystaniem aplikacji Żappka.

– Żabka aktywnie kontynuuje wdrażanie swojej strategii akceleracji cyfrowej, stawiając na partnerstwa, które odpowiadają na potrzeby konsumentów i mają na celu rozwój aplikacji mobilnej Żappka. Współpraca z GAMIVO to dla nas krok w kierunku wyjścia poza ekosystem detaliczny, możliwość aktywizacji użytkowników aplikacji przy wykorzystaniu światowych trendów, takich jak gaming. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników tej współpracy i z zaangażowania użytkowników Żappki – mówi Dino Metaxas, Head of Digital Acceleration w Żabka Polska.

Jednym z priorytetów akcji promocyjnej jest zwiększenie liczby użytkowników na platformie GAMIVO. Obecnie Spółka jest blisko osiągnięcia kolejnego ważnego kamienia milowego, jakim będzie przekroczenie progu 4 mln użytkowników serwisu.

Współpraca z siecią sklepów Żabka

W tym m.in akcja promocyjna „Szlifuj skilla z LevelUp i GAMIVO”, to kolejna ważna kooperacja w ciągu ostatnich miesięcy. W czwartym kwartale ubiegłego roku GAMIVO rozpoczęło współpracę z izraelskim producentem gier Plarium. Podczas wspólnej akcji obu firm użytkownicy za granie początkowo byli nagradzani kuponami zniżkowymi. Zabawa cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że zarówno GAMIVO, jak i Plarium kontynuowały współpracę, oferując coraz ciekawsze korzyści dla graczy.

Dodaj komentarz